Home

пет последователност гарван пирин цска 1948 Сгоден Има тенденция затворена

Пирин подаде жалба срещу съдията от мача с ЦСКА 1948 - По света и у нас -  БНТ Новини
Пирин подаде жалба срещу съдията от мача с ЦСКА 1948 - По света и у нас - БНТ Новини

Двубоят ЦСКА 1948 - Пирин (Бл) слага начало на втори кръг в Първа лига

След 100-минутна драма и голямо напрежение: ЦСКА 1948 додрапа до точка в  Благоевград - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg
След 100-минутна драма и голямо напрежение: ЦСКА 1948 додрапа до точка в Благоевград - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

ФК ЦСКА 1948 победи Пирин Благоевград с гол на Ивайло Чочев

ФК ЦСКА 1948 с класика над Пирин Благоевград – Тема Спорт

Пирин се самоуби при поредното поражение срещу ЦСКА 1948 - БГ Футбол -  efbet Лига - Gong.bg
Пирин се самоуби при поредното поражение срещу ЦСКА 1948 - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

ЦСКА 1948 направи обрат с човек по-малко срещу Пирин за 2:1 ᐉ Новини от  Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
ЦСКА 1948 направи обрат с човек по-малко срещу Пирин за 2:1 ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

ЦСКА 1948 - Пирин 2:1 /репортаж/ - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Дежурен и дебютен гол при обрат на десет от ЦСКА 1948 срещу Пирин - efbet  Лига - Dsport.bg
Дежурен и дебютен гол при обрат на десет от ЦСКА 1948 срещу Пирин - efbet Лига - Dsport.bg

ФК ЦСКА 1948 победи Пирин с 1:0 в мач от efbet Лига - Topsport.bg

Пирин Бл пропусна дузпа и падна от ЦСКА 1948, ВАР с ключови намеси в мача

ЦСКА 1948 с класика срещу Пирин, отборът натрупа самочувствие за мача с ФКСБ

FC Pirin Blagoevgrad – Official website Преди ЦСКА 1948 - ПИРИН - FC Pirin  Blagoevgrad - Official website
FC Pirin Blagoevgrad – Official website Преди ЦСКА 1948 - ПИРИН - FC Pirin Blagoevgrad - Official website

ЦСКА 1948 ще търси нова победа срещу скромния Пирин

Скандал в Благоевград: Драма с дузпа донесе точка на ЦСКА 1948 срещу Пирин  - Gol
Скандал в Благоевград: Драма с дузпа донесе точка на ЦСКА 1948 срещу Пирин - Gol

БТА :: ЦСКА 1948 се наложи над Пирин в мач от efbet Лигата

Пирин разби ЦСКА 1948 - Gol

10 от ЦСКА 1948 обърнаха Пирин Благоевград

ЦСКА 1948 приема Пирин на старта на втория кръг в Първа лига

Пирин - ФК ЦСКА 1948, гостите изравниха от дузпа! - Topsport.bg

ЦСКА 1948 ще преследва нови три точки при домакинството си на Пирин – Луд  Спорт
ЦСКА 1948 ще преследва нови три точки при домакинството си на Пирин – Луд Спорт

Категоричен ЦСКА 1948 удари Пирин с класически резултат (ВИДЕО + ГАЛЕРИЯ) -  Спорт - Телеграф
Категоричен ЦСКА 1948 удари Пирин с класически резултат (ВИДЕО + ГАЛЕРИЯ) - Спорт - Телеграф