любов съществуване смъртоносен спорт тенис григор димитров втурвам се боядисване Цар Лир

Григор Димитров - последни новини, информации и факти - Sportlive.bg

Независимо от контузията: Григор Димитров се завръща в топ 20 на света -  Tennis.bg
Независимо от контузията: Григор Димитров се завръща в топ 20 на света - Tennis.bg

Гледай НА ЖИВО Григор Димитров - Андрю Харис

Григор Димитров среща скорошен "абонат" на 1/8-финалите във Вашингтон -  Спортни новини
Григор Димитров среща скорошен "абонат" на 1/8-финалите във Вашингтон - Спортни новини

Григор Димитров с 1 милион последователи в Инстаграм! - Tennis.bg

Ето кой ще е съперник на Григор Димитров за място в основната схема на  турнира в Лондон - Спортни новини
Ето кой ще е съперник на Григор Димитров за място в основната схема на турнира в Лондон - Спортни новини

БТА :: Григор Димитров се завърна в топ 30 на световната ранглиста по тенис,  Иванов и Радулов с рекордно класиране
БТА :: Григор Димитров се завърна в топ 30 на световната ранглиста по тенис, Иванов и Радулов с рекордно класиране

Григор Димитров има два мача в един ден на тенис турнира в Мадрид - Спорт

Григор Димитров се класира за полуфиналите в Женева след епичен обрат срещу  австралиец - По света и у нас - БНТ Новини
Григор Димитров се класира за полуфиналите в Женева след епичен обрат срещу австралиец - По света и у нас - БНТ Новини

Фантастичен Григор Димитров е осминафиналист на Уимбълдън - Topsport.bg

Нова победа на Григор Димитров на "Уимбълдън"

Григор Димитров извън първите 30 в световната ранглиста по тенис - По света  и у нас - БНТ Новини
Григор Димитров извън първите 30 в световната ранглиста по тенис - По света и у нас - БНТ Новини

Тенис Архиви - 7 Dni Sport

Григор Димитров започна Australian Open с успех - По света и у нас - БНТ  Новини
Григор Димитров започна Australian Open с успех - По света и у нас - БНТ Новини

БТА :: Григор Димитров се класира за третия кръг на турнира по тенис във  Вашингтон след успех в два сета
БТА :: Григор Димитров се класира за третия кръг на турнира по тенис във Вашингтон след успех в два сета

Григор Димитров се класира за финала на тенис турнира в Женева след нов  зрелищен обрат - По света и у нас - БНТ Новини
Григор Димитров се класира за финала на тенис турнира в Женева след нов зрелищен обрат - По света и у нас - БНТ Новини

Григор Димитров започва на Australian Open след 06:00 в понеделник -  Topsport.bg
Григор Димитров започва на Australian Open след 06:00 в понеделник - Topsport.bg

Григор Димитров със звучен провал в Монте Карло - Topsport.bg

Григор Димитров започва в Стокхолм срещу Ижи Лехечка

Григор Димитров сломи световния номер 10 след два тайбрека за 1/4-финал в  Ротердам - По света и у нас - БНТ Новини
Григор Димитров сломи световния номер 10 след два тайбрека за 1/4-финал в Ротердам - По света и у нас - БНТ Новини

Григор Димитров - Франсис Тиафо 6:2, 6:3, 5:2 - Topsport.bg

Григор Димитров поставен под №22 на Уимбълдън - Спорт - БНР Новини

БТА :: Григор Димитров се класира за втория кръг на Откритото първенство по  тенис на Австралия
БТА :: Григор Димитров се класира за втория кръг на Откритото първенство по тенис на Австралия

На живо: Григор Димитров – Андрей Мартин 6-4, 7-6(5), 5-1 – TennisKafe