Home

реагирам улика кликване тенис тайбрек Ставай обяд Въздържа

тайбрек тенис - Topsport.bg

Григор Димитров загуби на старта в Стокхолм след драматичен тайбрек - По  света и у нас - БНТ Новини
Григор Димитров загуби на старта в Стокхолм след драматичен тайбрек - По света и у нас - БНТ Новини

Гришо ще почака още за пета титла, след жесток тайбрек - Тенис - Мъже -  Gong.bg
Гришо ще почака още за пета титла, след жесток тайбрек - Тенис - Мъже - Gong.bg

Мач за историята: Американските гиганти изиграха най-дългия АТР тайбрек |  Корнер.dir.bg
Мач за историята: Американските гиганти изиграха най-дългия АТР тайбрек | Корнер.dir.bg

След тайбрек 15-13 Кийс стигна до титлата в Ийстборн – TennisKafe

След рекорден тайбрек и 5 пропуснати мачбола: Уилямс и Мъри напуснаха  Уимбълдън - Tennis.bg
След рекорден тайбрек и 5 пропуснати мачбола: Уилямс и Мъри напуснаха Уимбълдън - Tennis.bg

След повече от три часа тенис: Джокович подчини Медведев с тайбрек - Тенис  - Мъже - Gong.bg
След повече от три часа тенис: Джокович подчини Медведев с тайбрек - Тенис - Мъже - Gong.bg

Нов рекорд в ATP Тура: Иснър и Опелка изиграха най-дългия тайбрек в  Откритата ера - Tennis.bg
Нов рекорд в ATP Тура: Иснър и Опелка изиграха най-дългия тайбрек в Откритата ера - Tennis.bg

Рубльов отстрани Руне в лудa 5-сетова биткова, завършила с брутален тайбрек  - Bgonair
Рубльов отстрани Руне в лудa 5-сетова биткова, завършила с брутален тайбрек - Bgonair

Тайбрек до 10 точки по време на Australian Open - Тенис - Голям шлем -  Gong.bg
Тайбрек до 10 точки по време на Australian Open - Тенис - Голям шлем - Gong.bg

След луд 30-точков тайбрек: Надал пречупи французин - Gol

Опелка и Иснър изиграха най-дългия тайбрек в историята на АТР тура - bTV  Спорт
Опелка и Иснър изиграха най-дългия тайбрек в историята на АТР тура - bTV Спорт

Григор Димитров показа супер тенис в Мадрид! ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт |  ФАКТИ.БГ
Григор Димитров показа супер тенис в Мадрид! ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Димитров и Маю загубиха с тайбрек от Кравиц и Пютц – TennisKafe

Григор на полуфинал в Ротердам след победа в тайбрек над Але...

След два тайбрека и "геврек": Кошмарен обрат спря Вики Томова на старта в  Рим - Спортни новини
След два тайбрека и "геврек": Кошмарен обрат спря Вики Томова на старта в Рим - Спортни новини

Тайбрек раздели Григор Димитров от престижна победа над Циципас (ВИДЕО) -  Спортни новини
Тайбрек раздели Григор Димитров от престижна победа над Циципас (ВИДЕО) - Спортни новини

Тайбрек в третия сет прати Хуркач на финал в Хале – TennisKafe

Шампионски тайбрек раздели Нестеров от титла на US Open – TennisKafe

Как се играе тенис на корт - Правила и точкова система

Крачка по-близо до вечността: Надал е на четвъртфинал след епичен тайбрек -  bTV Спорт
Крачка по-близо до вечността: Надал е на четвъртфинал след епичен тайбрек - bTV Спорт

Нов решителен тайбрек и нова победа: Рубльов изкова драматичен обрат срещу  шампиона в Пуна - Tennis.bg
Нов решителен тайбрек и нова победа: Рубльов изкова драматичен обрат срещу шампиона в Пуна - Tennis.bg

Край на една легенда: И Уимбълдън въвежда тайбрек в петия сет, но не след  6-6 - Webcafe.bg
Край на една легенда: И Уимбълдън въвежда тайбрек в петия сет, но не след 6-6 - Webcafe.bg

След близо три часа първокласна битка: Циципас надви Сок в решителен тайбрек!  - Tennis.bg
След близо три часа първокласна битка: Циципас надви Сок в решителен тайбрек! - Tennis.bg

ТемаНаСедмицата: Тайбрек в петия сет – традиция и реалност – TennisKafe

БТА :: Иснър подобри рекорда за най-много спечелени сетове с тайбрек и се  класира за четвъртфиналите на турнира по тенис в Далас
БТА :: Иснър подобри рекорда за най-много спечелени сетове с тайбрек и се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис в Далас